• Обновено
Извинете Професионални Помине Бафер Пескарење Блок Помине Полирач Чистење 100/180 Ронки Пурпурна Бела за на доградба на Акрилни Нокти Помине Уметност Комплет Алатки

Извинете Професионални Помине Бафер Пескарење Блок Помине Полирач Чистење 100/180 Ронки Пурпурна Бела за на

Оценката:
DEN 118.80

Тековен
Во магацинот.

Извинете Произведува Премиум Квалитет На Производите.Нашиот квалитет е поставен над стандард, бидејќи ние се грижиме за најсложените клиенти.Ние се погледне за најдобрите.Можете да се увери од квалитетот при купување од нас.Ако не сте задоволни со нашата квалитетот на производот, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.Тоа Е Толку Едноставно!.Нашите Нокти Баферот се врши со врвен квалитет пескарење хартија за долготрајна употреба.Тоа не ја изгуби својата ронки толку брзо како и други помине buffers.Тоа е Професионална Одделение Квалитет.Тоа е издржлив, здрав и прецизни.Нашите Нокти Баферот е силна и тоа ќе трае долго време без да се прекрши или станува досадна.Може да се користи за на доградба на акрилни, натопи во прав, гелови и редовниот маникир.Датотеката и мазна дури и најтешко да се дојде до дамки на ноктите.Тие се супер лесен за употреба.ПРЕНОСНИ - Мала големина, но доволно површината да се користи на целиот сет.ТРАЕ ПОДОЛГО Премиум Квалитет.Својата професионална производ.Не вкрстена контаминација.Може да се користи за на доградба на акрилни, натопи во прав, гелови и редовниот маникир.Датотеката и мазна дури и најтешко да се дојде до дамки на ноктите.Тие се супер лесен за употреба.ПРЕНОСНИ - Мала големина, но доволно површината да се користи на целиот сет.ТРАЕ ПОДОЛГО Премиум Квалитет.Својата професионална производ.Не вкрстена контаминација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.