• Обновено
Alpacas Кактус Pop-Up Перење Забавува Со Патент Капак Количка за Перење Кошница Со Рачки Расклопна Складирање Кошница Облека Организаторот за Патување Пикник Камп

Alpacas Кактус Pop-Up Перење Забавува Со Патент Капак Количка за Перење Кошница Со Рачки Расклопна Складирање

Оценката:
DEN 832.80

Тековен
Во магацинот.

【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го прави овој pop-up перење забавува потрајни од оние обичните.На здрав пролет структура го прави намирници складирање беспомошна и лесно да се свитка и продавница. 【Расклопна Големина】големината на Овој попречи е 15.7*15.7*18.5 инчи, доволно голема за да се одржи валкана облека за околу една недела.Можете да превиткајте го кога не го користите.Преклопната големина е 15.7*15.7*1.18 инчи, кој заштедува простор и е лесен за чување. 【Pratical Дизајн】Целосна zippered капак со исклучителна патент, запечатени и dustproof.Елиминирање на проблеми предизвикани од прашина акумулација на вашиот книги и играчки.Деликатни копчиња на долниот раб може добро чувајте го попречи укината кога тоа е сместени. 【Широко се Користи】Можете да ја користите оваа кошница на продавница за играчки, облека, книги, дребулии и други предмети.Тоа може да се користи во универзитетот спални, мали апартмани, студија соби, детски соби, патување или било кое место со ограничен простор. 【Совршен подарок】Различни од чиста боја бин складирање, интересни и шарени шема дизајн додава еден допир на декоративни шарм на вашата соба, бањата или перење соба.Ова е корисно и одличен подарок за вашата сакана.Миење или tidying до играчки повеќе не е скучна работа, оваа пространа pop-up перење кошница може да ви помогне да го направи тоа лесно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.