• Обновено
OLCHEE Жените Секси Тренингот Сет 2 Дел Тренерки - Лесна Висока Половината Шорцеви Leggings и Спортски Градник Резервоарот Врвот Јога Облека

OLCHEE Жените Секси Тренингот Сет 2 Дел Тренерки - Лесна Висока Половината Шорцеви Leggings и Спортски Градник

Оценката:
DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

【ПРЕВОЗОТ】АКЦИИ ВО НАС.Пристигнува во рамките на 5-10 дена.Одличен избор за Brithday/Годишнини/Божиќ/Благодарноста/Нова Година/Фестивал подароци. 【МАТЕРИЈАЛ】Врвот одделение најлон и spandex, професионален за sportwear, може да се задоволат основните потреби на вежби.Удобни и лесни, меки на допир, и навистина нежно за да вашата кожа. 【ЕЛАСТИЧЕН И ДИШЕ】Не само еластичен доволно за секој фитнес движење, но, исто така, има добра враќа еластичност.Згора на тоа, тоа е дише, и добар во апсорпција на влага и пот ослободување, брзо сушење. 【ОБЛИКОТ на ВАШЕТО ТЕЛО】Тенок-fit, помагајќи да се покажат на вашето тело криви совршено со стомак контрола и задник лифт.Спроведува компресија хулахопки за да помогне да се намали мускулната вибрации за време на вежбање.Отстранлив градник влошки и прилагодливи рамо ремени. 【OCCASSION】Погоден за џогирање, јога, фитнес, качување, Пилатес и други вежби, дури и секојдневно носење.Покрај тоа, можете исто така стил нив со свој спортски градници, тенкови, култури блузи, јакни, и leggings за повеќе колокација. 【БОЈА И ГОЛЕМИНА】Различни бои за вашиот избор.Четири големини на располагање, ве молиме изберете според нашите големина на табелата.Ако кој било проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.