• Обновено
BENECREAT 16PCS од 1,5 Инчен Нерѓосувачки Челик Издавање Игла Совет Тапи Шприц со Игла Луер Заклучување за Refilling Лепак Шприцеви, 10/12/14/16/18/20/22/24G

BENECREAT 16PCS од 1,5 Инчен Нерѓосувачки Челик Издавање Игла Совет Тапи Шприц со Игла Луер Заклучување за

Оценката:
DEN 1430.40

Тековен
Во магацинот.

[Совршена Големина] : Постојат 10 G/12 G/14 G/16 G/18 G/20 G/22 G/24 G 8 различни големини, одговара за различни шприцеви; И тапи игли е од 1,5 инчи/38mm долго, над должина : 2inch/50mm. [Пакетот Вклучува] : 2 парчиња на секоја големина, 8 различни големини, од не ' рѓосувачки челик боја, во вкупно 16pcs издавање совети, лесен за употреба и чистење; Забелешка : само на игла. [Практично Користење] : Сите ' рѓосувачки челик издавање игла совети се добро организирани storaged во пластична кутија за складирање, нема да ја добиете хаос. [Примена] : Одлична за етерични масла, science lab, рамни назад rhinestones, хоби занаети, дома или индустриски прецизност апликации на CA лепила, мастила, парфем, мазива, пломби, итн. [Топло Совети] : ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид овие шприц игли не се стерилни, не се за медицинска употреба. 8 различни големина на тапи совет шприц игли, 2 парчиња по големина, 16pcs во целост да ги задоволат вашите потреби.Добра компатибилност, постојат 10 G/12 G/14 G/16 G/18 G/20 G/22 G/24 G 8 различни големини, одговара за различни шприцеви.На тапи совети се луер заклучување и се лизга совет.

Параметри на производот

Material:
Stainless Steel Needle Length
16PCS Stainless Steel Dispensing Needle Tip Notes:
We have special departments to ensure that no strict quality control any quality problem before delivery. Please NOTE these syringe needles are non-sterile, not for medical use. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.