• Обновено
Qinyayoa Батеријата Следи Тестер, 4.0 Smart BM2 Безжична Батеријата Тестер 12V за 12V Автомобил на Батерии за Автомобили

Qinyayoa Батеријата Следи Тестер, 4.0 Smart BM2 Безжична Батеријата Тестер 12V за 12V Автомобил на Батерии

Оценката:
DEN 714.96

Тековен
Во магацинот.

Широк спектар на значења, тоа ги поддржува сите 12 V автомобил батерии, може да врши автоматска детекција на напон, струја, почнувајќи моќ, моторот на проектот, итн., бесплатни апликации за i OS и за Android.Удобен операција на владата, тоа може да биде директно поврзана на батерија, нема лозинка е потребно, и може да се користи директно со скенирање машина за бекап или на корисникот за рачно да скенирате за да го даунлоадирате софтверот.Мали димензии, тоа е лесен и пренослив, лесно може да се инсталира со батеријата, може да се користи во повеќе ситуации, и да ви помогне лесно да се следи на батеријата.Smart дизајн, има паметни датум врска функција, кога внесувате опсег, апликацијата ќе ви ја испратиме статусот на батеријата на мобилниот телефон известување бар.Лесен дизајн, таа го поддржува BM2 4.0 безжична мониторинг, кој може да се следи до 4 уреди, што ќе ви овозможи да подобро ја контролираат состојбата на батеријата.Функција : 1. Лесен дизајн, таа го поддржува BM2 4.0 безжична мониторинг, кој може да се следи до 4 уреди, што ќе ви овозможи да подобро ја контролираат состојбата на батеријата.2. Широк спектар на значења, тоа ги поддржува сите 12 V автомобил батерии, може да врши автоматска детекција на напон, струја, почнувајќи моќ, моторот на проектот, итн., бесплатни апликации за i OS и за Android.3. Smart дизајн, има паметни датум врска функција, кога внесувате опсег, апликацијата ќе ви ја испратиме статусот на батеријата на мобилниот телефон известување бар.4. Удобен операција на владата, тоа може да биде директно поврзана на батерија, нема лозинка е потребно, и може да се користи директно со скенирање машина за бекап или на корисникот за рачно да скенирате за да го даунлоадирате софтверот.5. Мали димензии, тоа е лесен и пренослив, лесно може да се инсталира со батеријата, може да се користи во повеќе ситуации, и да ви помогне лесно да се следи на батеријата.Спецификација : Предмет Тип : Батеријата Monitor Material : ABS+Rubber Model : BM2 Support : Таа е погодна за сите 12 V автомобил на батерии.Применливи Систем : за 4.3 и Повисоко, за IOS 7.1 и Higher Applicable Уреди : 3 и Повисоко, за i Phone 4s и Higher Language : English Connection Метод : Bluetooth Advanced Функција : Тоа може да биде инсталиран во автомобил и батеријата може да се следи во реално време преку мобилен телефон СТАН (бесплатна апликација за i OS и за Android).Пакет Листа : 1 x Батеријата Следи Tester Note : ве Молиме да го користите и во рамките на соодветниот софтвер, систем и регулатива.

Параметри на производот

Item Type:
Battery Monitor
Material:
ABS+Rubber
Model:
BM2
Support:
It is suitable for all 12V car batteries.
Applicable System:
for 4.3 and Higher, for IOS 7.1 and Higher
Applicable Devices:
for 3 and Higher, for iPhone 4s and Higher
Language:
English
Connection Method:
Bluetooth
Advanced Function:
It can be installed in the car and the battery can be monitored in real time through the mobile phone APP (free app for iOS and for Android).
Package List:
1 x Battery Monitor Tester :
Please use it within the scope of the applicable software, system and regulations. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.