• Обновено
Shungdaile Спортски Градник за Жени Работи Сечење на Врвот Девојки Фитнес Јога Тренингот Градници Longline Поместена Резервоарот на Врвот

Shungdaile Спортски Градник за Жени Работи Сечење на Врвот Девојки Фитнес Јога Тренингот Градници Longline

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Атлетик култури блузи : XS одговара за 30 A 30 B 30 C 30 D ,S одговара за 30 DD 32 A 32 B 32 C 32 DD ,М одговара за 32 E 34 A 34 B 34 C ,L одговара за 34 DD 36 A 36 B 36 C ,XL одговара за 36 D 38 A 38 B.Сечење на Врвот : Направен од 80 проценти Најлон и 20 проценти spandex.еден вид на мат и малку се бранеа пот wicking материјал, има buttery мек и удобен се чувствуваат кога у носат да тренираат во.Спортски градници : Еден девојки longline висока вратот и U-назад дизајн фитнес облека.Една лесна поместена градник пакет резервоарот врвот, со отстранлив првенство влошки.Резервоарот врвот : Има вграден-во спортски градник функција за работа надвор, големо влијание поддршка, може да го држат до добро време работи и тешка тренингот.Откако s-услугата : Доколку постои било прашање во врска со вашето купување, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-Маил.Underwire тип : Жица за Слободни.Посебни големина тип : тенок.Рака тип : истегнување.Атлетик култури блузи:XS одговара за 30 A 30 B 30 C 30 D ,S одговара за 30 DD 32 A 32 B 32 C 32 DD ,М одговара за 32 E 34 A 34 B 34 C ,L одговара за 34 DD 36 A 36 B 36 C ,XL одговара за 36 D 38 A 38 B 75% Најлон и 25% spandex.Поправете Топ со градник беше направена од страна на влага-wicking и 4-начин еластичен материјал.Поместена Спортски Градник беше атлетик култури блузи,Доаѓа со отстранлив првенство влошки, Тоа е изградена-во-градник функција, со влошки се вклучени,Може да го држат до добро време работи и тешка workout Yoga и салата вежбање е голема, удобен и еластичен,изградена во градник е супер додворувања и comfortable Customers Коментарите што се : градник чаши беа малку мала,Ако вашите гради беше поголема, Па големина до една големина.ако имате поголеми гради, всушност на градник дел ќе одговара премногу мал.Ако ви се тенки и дебели, Оди од големината водич!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.