• Обновено
Френклин Месинг FBDPRH5-PC-C Двојно Prong Облека Кука, 5 Пак, Полиран Хром, 5 Парче

Френклин Месинг FBDPRH5-PC-C Двојно Prong Облека Кука, 5 Пак, Полиран Хром, 5 Парче

Оценката:
DEN 234.72

Тековен
Во магацинот.

35 lb максимална тежина капацитет кога се монтираат во цврсто дрво или дрво studs.Целокупната димензии, кога се монтирани : 2.8 инчи x 1.8 инчен x 1 инч.Монтажа на хардвер и инструкции за инсталација вклучени.Секојдневен стил координати со повеќето домашни décor и дава изобилство на простор за бесење предмети во entryway, перење соба, бања и спална соба.Полиран хром финиш; изградена на цинк умре фрлија материјал.Се организира во стил со еден лесен чекор.Од Френклин Месинг, ова двојно prong облека кука е дизајниран да се одржи на широк спектар на објекти - палта, капи, чанти, чадори, крпи, или облека.Совршено прилагоден за секоја соба од foyers и ходници да спални соби и бањи, дури и плакари или било каде некои дополнителни складирање е потребно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.