• Обновено
KangPlus Види Рака за Oppo Види 2 42m Рака,Еластичен Најлон Јамка Мека стегачи за рака Лесен Спорт Пациентот Дише Види Рака Прилагодливи 5.3-8.3 инчи за Жените и Мажите

KangPlus Види Рака за Oppo Види 2 42m Рака,Еластичен Најлон Јамка Мека стегачи за рака Лесен Спорт Пациентот

Оценката:
DEN 1644.00

Тековен
Во магацинот.

❤【Компатибилен】- Ова Бендови Компатибилен со Oppo Види 2 42m,Без уред вклучени.Не собере сите други smartwatch.Ве молиме двојно проверете ги вашите фитнес види модел пред да го нарачате. ❤【Прилагодување Големини】- Прилагодлив врвката за околу рака, погодна за жени мажи во повеќето случаи.Големина : 5.3-8.3 инч.Тежина : 10g. ❤【Кожата-Пријателски Материјал 】 - Направени од премиум Еластична Најлон,Флексибилни,удобно и стилски.Тоа ви донесе домот и удобно носење искуство.Удобен регулатива за инсталација или отстранување. ❤【Fashion & Стилски 】 - Едноставен, но атрактивна,со моден стил на жените и мажите, Тоа ја нагласува вашиот уникатен вкус,го прави види брилијантен за жени мажи на повеќето повод, како партија,свадба ,спорт,работа,шопинг и др. ❤【Пакет се Вклучени】 - Пакетот вклучува 1 X Бенд.Целосна наплата или бесплатен замена, ако има било какви проблеми со квалитетот.Ние обезбедуваме 24 часа пријателски услуга, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви се исполнат на секој проблем во користење на нашите производи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.