• Обновено
DWOLE Фрижидер Складирање Кутија, Овошје Складирање Кутија, Кујна Замрзната Храна Одделение Посебни Пластични Транспарентен Запечатена Кутија

DWOLE Фрижидер Складирање Кутија, Овошје Складирање Кутија, Кујна Замрзната Храна Одделение Посебни Пластични

Оценката:
DEN 3634.56

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Направен од PP пластика, пластични има отпорност на корозија и безбедност на храна.Тие се лесни, траен и еколошки.Големина на : 31.5*23.5*11.5cmx3. На целосно транспарентна кутија е лесно да се носат и заштедува простор.Тоа може да биде брзо и лесно да се отстранат од фрижидер, полица или кабинет.Капакот е дизајниран за да го одбиете мириси и висока температура материјали, погоден за ладење во фрижидер да се задржи вашите оброци свежи.Предмет : кујна материјали и храна, како што чај, бисквити, ориз, брашно, зеленчук, овошје, шеќер и грав.Тоа може да се замрзнат во фрижидер.Име : Заштита box Material : plastic Style : Нордиските style Applicable простор : kitchen Perfect Складирање : Пластовидно комора за чување на сад, погоден за овошје, морски плодови, зеленчук, итн.Средени и убави, да се зачува простор.Ја спречува мириси и се заклучува свежи, да ги задржи вашите храна сува и оригинални.Јасно сад : Лесно видливи и да се најде вашата храна - совладаат тајните на вашиот фрижидер.Погоден за повеќето фрижидери, замрзнувачи, кабинети и drawers Health & Чистење : Направен од pp пластика, хигиена и еко - пријателски.Микробранова одмрзнати без капак.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.