• Обновено
15-Инчен да 15.6-Инчен Neoprene Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав За 14 14.1 15 15.6 Инчен Acer/Asus/Dell/Леново/Thinkpad/HP/Macbook Pro/Воздух (Класичен Виолетова)

15-Инчен да 15.6-Инчен Neoprene Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав За 14 14.1 15 15.6 Инчен Acer/Asus/Dell/Леново/Thinkpad/HP/Macbook

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Супериорен заштита : мека neoprene материјал заштита на вашиот уред од прашина, гребнатини и ситни bumping.Со прилагодливи рака и да се соочи врвот рачка, тоа може да се користи како торба или извршување торба.Пред џеб со патент, екстра простор за мали предмети како што се глушец, пенкало, телефон итн.Исто печатење на двете страни.Достапни во повеќе бои, на торба за лаптоп е моден подарок за жени, мажи, девојчиња и момчиња.Торба за лаптоп димензија : 15.8 x 0.6 x само 11,6 Инчен (Dxšxv), компатибилен со 14, 14.1, 15, 15.6 инчен Лаптоп.Лаптоп торба е направен од мек, neoprene материјал, нудејќи супериорна заштита на вашиот уред.Да се биде тенок и мала тежина, нашите торба за лаптоп е погодно за секојдневна употреба.Различни големина, различни стилови и различни бои се достапни за мажи, жени, момчиња и девојки.Како искусни производителот, ние се стремиме да го производство на преносни, практичен и модерен торба за лаптоп.Исто така, имаме и одговорна услуга на клиентите тим.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме ни e-mail директно, нашата служба за корисници тим ќе реагира и да им помогне да се реши проблемот во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.