• Обновено
Moen YB0402BN Усогласување на Модерната Двојно Завртување Облека Кука, Брусен Никел

Moen YB0402BN Усогласување на Модерната Двојно Завртување Облека Кука, Брусен Никел

Оценката:
DEN 838.80

Тековен
Во магацинот.

ТОПЛО И ги ПОКАНУВА : Брусен Никел заврши обезбедува лесно бранеа топло-сива металик изглед.ФЛЕКСИБИЛНО ПОСТАВУВАЊЕ : Координирање finshes го прави овој совршен за користење во бања и кујна.МИР-НА-УМ : Дизајнирани за кавга-бесплатно инсталација.КООРДИНИРАЊЕ КОЛЕКЦИЈА : Координира со други чешми и додатоци во Усогласат Колекција.Боја : Брусен Никел Од големи, отворете господар вани да минималистички прав соби, Усогласување чешми и додатоци донесе освежен модерен изглед на вашиот дом, со едноставни линии и современ стил.Moen е една од светските водечки производители на водоводни материјали, чешми, showerheads, ѓубре продажби, и повеќе.Од бои, кои траат, за да чешми дека совршено рамнотежа со вода под притисок, Moen поставува стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.