• Обновено
Quadra-Оган Пелети Шпоретот Ignitor (SRV7000-462) (3 Парчиња)

Quadra-Оган Пелети Шпоретот Ignitor (SRV7000-462) (3 Парчиња)

Оценката:
DEN 2879.76

Тековен
Во магацинот.

Quadra-Оган Пелети Шпоретот Ignitor - 3 Пакет. 380 Вати Ignitors.Оригиналниот HHT Делови.Не Generics.Делови Носат 90 Ден Производители Гаранција.Quadra-Оган Пелети Шпоретот Јамка Ignitor за Quadra-оган Пелети Шпоретот & Влошки. 3 Пакет.Одговара на сите Quadra-Оган Пелети Производи со Челик Горат Тенџере, како и Eco Choice Пелети Шпоретот модели PS35, PS50 и Кабината 50. Оваа ignitor има 18 инчен каблите и конекторите.Може да се сечат за да одговараат на постарите модели со пократок жици. 380 W.Делови носат 90 Ден Производителот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.