• Обновено
ScreenPatronus - Компатибилен со Leapfrog Scribble & Напишете Кристално Јасна Видео игри Систем Екран Заштитник (ЖИВОТ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА)

ScreenPatronus - Компатибилен со Leapfrog Scribble & Напишете Кристално Јасна Видео игри Систем Екран Заштитник

Оценката:
DEN 2112.00

Тековен
Во магацинот.

Висока Дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална слика јасност.Супер тенок, кристално јасно и отпечатоци слободни.Свилен-мазна чувство за прецизност чувствителност на допир.Го заштитува вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење.Обновливи и перат.Направен во САД.Совршено се вклопуваат.Screen Patronus се обезбеди највисоко транспарентност додека сеуште доставување отпорен на гребење заштита за вашиот Екран!Сите Screen Patronus Екран заштитници се направени на највисок квалитет на располагање со 100% Меур-Слободен Силициум Лепила.Секој Screen Patronus Екран Заштитник е поддржана од страна на SCREENPATRONUS ЖИВОТ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА!-SCREENPATRONUS ЖИВОТ ЗАМЕНА WARRANTYWe се извршени на ваше задоволство и ќе ви испрати замени бесплатно за : -Инсталација Проблеми, како што се меурчиња или друг корисник грешка-Изгребани или оштетени екран заштитници-Абење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.