• Обновено
Dr. Seuss - Eggstra Зелени Јајца и Шунка Посебни Качулка

Dr. Seuss - Eggstra Зелени Јајца и Шунка Посебни Качулка

Оценката:
DEN 863.28

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Старата Слава Ексклузивни.Лиценциран Музика и Забава Објект.Еден-На-Еден Вид.Памук.Детални Графички Дела Дизајн.Од Dr. Seuss доаѓа оваа евиденција на blue pullover качулка со Сем јас Сум прикажување на овластените јадење од неговата класична книга Зелени Јајца и Шунка во потресени гроздобер печати.Со тешки изгради, drawstring хауба, пространа пред џеб и здружени зглобовите и половината, ова е одличен парче Seuss опрема совршен за да се носат на кутијата, со fox, во чамец, со коза и никаде на друго место!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.