• Обновено
RGB Gaming Mouse Pad, ПРЕДВОДЕНА Мека Дополнителна Продолжена Големи Mouse Pad, Анти-Лизга Гумени База, Компјутерска Тастатура Глувчето Мат - 31.5 X12 Инчен

RGB Gaming Mouse Pad, ПРЕДВОДЕНА Мека Дополнителна Продолжена Големи Mouse Pad, Анти-Лизга Гумени База, Компјутерска

Оценката:
DEN 333.60

Тековен
Во магацинот.

【10 Осветлување Режими】 RGB gaming mouse pad обезбедува одлична RGB назад осветлена ефект includes10 осветлување начини : 7 Monochromatic Светлина, 1 RGB Возен Превод, 1 RGB Виножито ,1 RGB Дишење. 【Plugt мора да се грижите за вода во купот на одлевање насекаде.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.