• Обновено
8.2 FT USB Конектор за Кабел со AC Адаптер за Texas instruments TI-84 Плус CE Graphing calculator (Калкулатор), TI 84 Plus C Сребро Издание Калкулатор, TI-Nspire, TI Nspire CX, TI Nspire CX АБЕЛ

8.2 FT USB Конектор за Кабел со AC Адаптер за Texas instruments TI-84 Плус CE Graphing calculator (Калкулатор),

Оценката:
DEN 640.80

Тековен
Во магацинот.

Повеќе Компатибилни - Ова USB кабел и AC полнач компатибилен со Texas instruments TI-84 Плус CE Graphing calculator (Калкулатор), TI 84 Plus C Сребро Издание Калкулатор, TI-Nspire, TI Nspire CX, TI Nspire CX КУД, TI Touchpads.УЛ Сертификација - Донесена адаптер усвојува добар квалитет оган школка материјал и вградената заштита, дава кратки-коло заштита и ефективно гарантира безбедно полнење, од над-струја, во текот-греење и во текот-напон, осигурувајќи дека вашите Бебе Замав останува безбеден.Производ Параметар - Влез : 100-240 V AC, 50-60 Hz.Излез : DC 5 V 1 A.Пакетот Вклучува - 1 x AC Адаптер, 1 x полнење преку USB кабелот.Оваа полнење преку USB кабелот има пренос на податоци функција. 100% ГАРАНЦИЈА - Ако имате било какви прашања во врска со Производот, ве молиме да бидат слободни да Контакт.Јас ќе даде задоволителна услуга во најбрзо време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.