• Обновено
KingsBottle Под Контра Пијалаци Кулер - 265 Фунти, 3 Врата Пиво во Фрижидерот, Има 260 Лименки или Пијалок Шишиња - Голем Капацитет Пијалоци Кулер за Барови, Ресторани – не ' Р?

KingsBottle Под Контра Пијалаци Кулер - 265 Фунти, 3 Врата Пиво во Фрижидерот, Има 260 Лименки или Пијалок

Оценката:
DEN 15078.48

Тековен
Во магацинот.

3 Врата Пијалаци Фрижидер со 260 Лименки Капацитет – Совршен Под Контра Пиво и Пијалаци Cooler Nothing убива бизнис, како што работи надвор од ладни пијалоци.Велат здраво на овој пред venting 3 вратата на фрижидерот бидејќи партијата никогаш нема да запре!Kings Bottle секогаш да се третира вас и вашиот шише како Цар!Овации.Оваа три-вратата од не ' Рѓосувачки Челик Пијалоци Кулер е совршен единица за вас.Нерѓосувачки челик exterior Polished нерѓосувачки челик interior Heating стакло door EMBRACO compressor Italian Бренд CAREL controller Capacity : 260 cans Adjustable Температура Опсег : 34-46°F (1-8°C) на min/max соба температури на 32-100°F (0 - 38°C)Полица Конфигурација : 2 chromed челик shelves Dimensions : 33.12 cubic_feet Дали сте во потрага за еден убав, висок капацитет екранот пиво фрижидер за вашиот бар или ресторан?Оваа 3-врата пиво во фрижидерот има 260 лименки од пиво или други пијалоци и ги прикажува attractively со вашите клиенти.Резултатот е тивка ладилникот со квалитет, стабилност, трајност и енергетска ефикасност.СОВРШЕНА СРЕДИНА : топлина-отпорни материјали - хром легура и гас-обвинет стакло во фрижидер да ви помогне во креирање на не-реактивен и идеална атмосфера за чување на пијалоци од сите типови.50"" DAdditional Минимум Простор Барања за Вградени во Апликации : 1/2"" двете страни на единицата, плус 1"" зад единица и 1/2"" на top Door Материјал Тип : Glass Material Тип на : Нерѓосувачки-Steel Capacity : 11.Ова со полно нерѓосувачки челик изглед, ќе работат со било кој оркестарот и пред-venting систем овозможува лесна инсталација.Со овој потег да Embraco компресори, ние сме партнер со иноватор во компресор индустрија.Нашите пијалаци ладилници се опремени со премиум, италијански бренд Carel контролер.Тоа accommodates сите ваши потреби и да е одлична.Тоа се произведува звук со интензитет помалку од 48d B, кој е надвор од слухот, капацитетот на луѓето.Вие не треба да биде драматичен за соба осветленост бидејќи ова пијалаци ладилникот со стаклена врата доби силна бела LED за да го осветлите внатрешни работи добро.Нерѓосувачки челик е природна енергија диригент, на комерцијални одделение од нерѓосувачки челик екстериерот и ентериерот кабинет не само исклучително издржлив и лесен за чистење, но исто така помага во одржување на конзистентна температура додека чување на енергија.Заедно со нашата индустрија почитувани фанови се создаде кулер достоен на Kings Bottle име.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.