• Обновено
Belkin Зголеми До Универзална Молња Автомобил Полнач со ChargeSync Кабел и USB Passthrough (4 Метри)

Belkin Зголеми До Универзална Молња Автомобил Полнач со ChargeSync Кабел и USB Passthrough (4 Метри)

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Брзо полнење на вашиот Apple Молња вклучени уреди на патот.Монтажни 4 нога Молња да USB кабел за полнење и синхронизација од вашиот лаптоп.Извиткани кабел дизајн спречува tangles и ја подобрува кабелот долговечност.USB passthrough овозможува повеќе уреди да бидат вклучени.Компактен автомобил полнач седи со вашето возило е цртичка.Belkin заробеништво Извиткани автомобил полнач за Apple Молња уреди корисниците може лесно да наплатат своите Молња-от на Apple уред во движење со овој Belkin Компактно возило полнач што седи во возилото е цртичка за едноставен за транспорт.На Монтажни кабел обезбедува Брза, едноставна конекција.Никогаш не страдаат од страшната слаба батерија повторно.Со најбрз полнење способности на пазарот, Belkin Зголеми↑Од мобилни полначи за вашиот автомобил и дома се дизајнирани за вашиот активен, on-the-go начин на живот.На елегантни, компактен дизајн е лесно на очите, и можете да го приклучок во речиси било каде, па батеријата зголемување е секогаш на дофат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.