• Обновено
Герилски TI84SP Воена Одделение Екран Заштитник 2 - Пакет За Texas instruments TI 84 Плус Graphing Calculator

Герилски TI84SP Воена Одделение Екран Заштитник 2 - Пакет За Texas instruments TI 84 Плус Graphing Calculator

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Пакет Димензии : 16.51 cm (L) X 8,89 см (W) X 1.524 cm (H).Пакет Тип : Калкулатор.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Број на модел : TI84 SP.Заштитете го вашиот graphing calculator со овие воени одделение екран заштитници!Екраните на graphing калкулатори се лесно да се добие, изгребани нагоре.Направи го вашиот калкулатор трае подолго со оваа мала инвестиција!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.