• Обновено
SBM-20 Гајгер-Милер Цевка

SBM-20 Гајгер-Милер Цевка

Оценката:
DEN 1080.00

Тековен
Во магацинот.

Оваа популарна цевка се користи во многу DIY Гајгер Контра проекти.Чувствителни на бета и гама зрачење.Секоја цевка е тестиран и внимателно спакуван.Ова е исконски SBM-20 Гајгер-Милер Цевка се користи во многу DIY Гајгер Контра проекти.Оваа цевка е осетлива на бета и гама зрачење.Секоја цевка е тестиран и внимателно спакуван.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.