• Обновено
Трајни производи за Заштита на Случај За Iphone 4/4s(порше Panamera Turbo S)

Трајни производи за Заштита на Случај За Iphone 4/4s(порше Panamera Turbo S)

Оценката:
DEN 1396.80

Тековен
Во магацинот.

За пластични iphone 4/4s случај, за iphone додатоци за iphone случај.Компактен и лесен.Прилагодена за вашиот телефон.Лесен пристап до функциите и контроли.Сите пристаништа / копчиња се достапни со случајот на, perefect одговара.оваа покрие случај, ќе се заштити и да го заштитите вашиот телефон од гребење, прашина и штета.капакот е изработен од лесни тежок силна високо квалитетни материјали кои ќе ви помогнат да одржите вашиот телефон безбедно.таа доаѓа во атрактивен дизајн.дизајнот изгледа навистина убаво и стои надвор многу добро.ова не само што ќе изгледа добро на задната страна на вашиот телефон, но ќе го заштити.овој случај ќе стил на вашиот мобилен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.