• Обновено
Tpu Модерен Дизајн Ајкули Солиден Случај Покритие За Galaxy S4 Нови

Tpu Модерен Дизајн Ајкули Солиден Случај Покритие За Galaxy S4 Нови

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Направени од издржлив високо-одделение за животна средина-пријателски премиум силикони материја.Можете да го отстраните и во секое време, голема заштита од светлина капки, гребење и удари.Погоден за навивачите.Во мало пакување.Сосема нов висок квалитет на тврда пластика со bling лак вратоврска дизајн одговара за вашиот galaxy s4 совршено.оваа покрие случај, ќе се заштити и да го заштитите вашиот телефон од гребење, прашина и штета.капакот е изработен од лесни тежок силна високо квалитетни материјали кои ќе ви помогнат да одржите вашиот телефон безбедно.таа доаѓа во атрактивен дизајн.дизајнот изгледа навистина убаво и стои надвор многу добро.ова не само што ќе изгледа добро на задната страна на вашиот телефон, но ќе го заштити.овој случај ќе стил на вашиот мобилен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.