• Обновено
Deschem 3000ml,S35 Сферични Заеднички,Стакло Колба,Примање на Сад,3L 35/20 Лабораторија Топката Штекер Резервоарот Шише

Deschem 3000ml,S35 Сферични Заеднички,Стакло Колба,Примање на Сад,3L 35/20 Лабораторија Топката Штекер Резервоарот

Оценката:
DEN 1391.76

Тековен
Во магацинот.

Биде Направен Од G3.3 Borosilicate Стакло.Annealing Точка 560℃.Линеарен Коефициент на Ширење 32×10-7/℃.Омекнување Точка820℃.Deschem 3000ml,S35 Сферични Заеднички,Стакло Колба,Примање на Сад,3 L 35/20 Лабораторија Топката Штекер Резервоарот Bottle Be Направени Од G3.3 Borosilicate Glass S35 35/20 Сферични Стакло Joint Volume : 30000ml Round Дното.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.