• Обновено
Голема Елка Торба За Чување - За Вештачки Дрвја

Голема Елка Торба За Чување - За Вештачки Дрвја

Оценката:
DEN 2100.00

Тековен
Во магацинот.

Големи црвени елка складирање торба.Одлично за чување garlands светлина поставува inflatables или Божиќ украси.Карактеристики тешки вршење на рачки кои се движат торба супер лесно.Мека изградба помага во намалување на сијалица кршење на prelit дрвја.Патент затворање да се обезбеди објекти за престој во торба.Stowing вашите Новогодишни елки станува многу полесно и совршен со овој складирање торба.Тоа се состои од една исклучителна градба користење на материјал со екслузивно квалитет кој не само ќе ги чувате вашите дрвја, но, исто така, ќе ги задржите свежи за претстојните прослави.Продавница овој функционален додаток кој ќе вреди да се купи за сигурни.Карактеристики на производот : Црвена вештачка елка складирање торба Боја : црвена Одлично за чување garlands светлина поставува inflatables или било какви други Новогодишни украси Карактеристики тешки-должност вршење на рачки кои се движат торба супер лесно Компресија ремени - помага компресира вашите дрво за екстра простор за складирање и транспорт на полесно ID назнака на носителот на предната страна на торба (tag не се вклучени) Мека изградба помага во намалување на сијалица кршење на prelit дрвја Id тагот овозможува лесна идентификација на кесата содржината Патент затворање да се обезбеди објекти за престој во торба Чува дрвото чисти и во едно место Материјал(s) : полиестер/метал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.