• Обновено
MagiDeal Ѕид Cuckoo Часовници Шума Дрво Дизајн Дрвени Cuckoo Clock Рачно Резбани Cuckoo

MagiDeal Ѕид Cuckoo Часовници Шума Дрво Дизајн Дрвени Cuckoo Clock Рачно Резбани Cuckoo

Оценката:
DEN 1008.00

Тековен
Во магацинот.

Живописни Cuckoo Ѕиден Часовник, Совршено Божиќ Подарок за Вашите Деца.На cuckoo clock служи како часовник.Кога часот се смета, плачот и јасно птица плачот на Cuckoo Долина се издадени, кои ви даваат чувство на враќање кон природата.Уникатен шума куќа дизајн со исклучителна изработка да се донесе неограничен имагинација за да се деца.Батерија : 4 x AAA Батерија( Батерија, не се вклучени). 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Опис : - Живописни Cuckoo Ѕиден Часовник, Совршено Божиќ Подарок за Вашите Деца. - На cuckoo clock служи како часовник.Кога часот се смета, плачот и јасно птици извици на "Cuckoo Долина" се издадени, кои ви даваат чувство на враќање кон природата. - Уникатен шума куќа дизајн со исклучителна изработка да се донесе неограничен имагинација за да се деца. - Батерија : 4 x AAA Батерија( Батерија, не се вклучени) Спецификација : - Материјал : PC Големина(Lx H) : 17.5x32cm / 6.89 x 12.60 inch Package Вклучува : 1x Cuckoo Ѕид Clcok Note : ве Молиме овозможи мала големина разликата се должи на рачно мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.