• Обновено
LMNUY Греалки Безбедност Колекции Thermocouple 1500W 230V 6 Опсег на 304 Нерѓосувачки Cooktop Печка Замена на Површината Режач 4 Прстени Палачинка Серпентина Форма Грејач Цевка со Trip

LMNUY Греалки Безбедност Колекции Thermocouple 1500W 230V 6 Опсег на 304 Нерѓосувачки Cooktop Печка Замена

Оценката:
DEN 496.80

Тековен
Во магацинот.

【Широко се Користи】 Оган јама thermocouple универзално се користи за гас огниште, оган јама, скара, шпорет, угостителство шпорет, патио греалки, природен гас печка, оган смисла патио грејач thermocouple замена итн.Се користи за гас огниште, оган јама, скара, Шпорет, угостителство шпорет, патио греалки и слично.4 калеми Грејач Цевка со Tripod Main апликација:Воздух heating Material:304 Нерѓосувачки Steel Power:1500 WVoltage:230 VSize:6" Цевка со дијаметар:6.6 mm Package:1 x 4 калеми Грејач Цевка со Tripod.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.