• Обновено
Излезните Колба, 250ml - 29/32 Меѓусебно Заеднички Borosilicate Стакло - Eisco Лаборатории

Излезните Колба, 250ml - 29/32 Меѓусебно Заеднички Borosilicate Стакло - Eisco Лаборатории

Оценката:
DEN 1723.20

Тековен
Во магацинот.

Направен од висок квалитет, тешки, 3.3 borosilicate стакло. Капацитет 250ml.Еден заменлив заеднички со контактот големина 29/32. Стои 5.5" високи, и е 3" во дијаметар во најширока точка.Совршен за секој дом, училиште, или стручна научна лабораторија.Излезните Колба направен од висок квалитет, тешки, 3.3 borosilicate стакло. Капацитет 250ml.Еден заменлив заеднички со контактот големина 29/32. Стои 5.5" високи, и е 3" во дијаметар во најширока точка.Совршен за секој дом, училиште, или стручна научна лабораторија.Eisco Лаборатории со гордост го произведува свои производи со користење на state-of-the-art опрема, и по највисоките стандарди за контрола на квалитетот.Секој производ е внимателно дизајниран од страна на тим на лабораторија професионалци и искусни инженери со квалитет и трајност на ум.Тие се произведени само со највисока оценка, суровини и репроматеријали, како и според меѓународните стандарди за квалитет за да се осигура дека тие можат да го издржат употреба дури и во најтешките лабораторија средини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.