• Обновено
Безжична Автомобил Полнач, Авто Стегање Брзо Полнење со Светлина,Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Компатибилен со iPhone 13/12/12Pro/SE/11/11Pro/XSMax/XS/XR/X/8,Samsung S20/10/9/8/?

Безжична Автомобил Полнач, Авто Стегање Брзо Полнење со Светлина,Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање

Оценката:
DEN 766.80

Тековен
Во магацинот.

1.Авто Стегање : Тоа што има авто стегање функција.Кога се приближува на планината, таа автоматски ќе се отвори и менгеме вашиот телефон.Кога допирање на задниот дел од планината, ќе се отвори и ќе можете да ги исклучите телефонот. 2.Shinning очи : има shinning очи, кога ќе го користите, очите на гората ќе блесне.Насмевка shinning ќе донесе среќен месечината. 3.Симпатична дизајн : дизајниран како среќен човек со црвена, бела, жолта или црна облека.Се смешка цело време.Тоа е различно со другите.Ќе се допаѓа кога ќе види тоа. 4.Брз Безжичен Полнач:Одговараат за 4.0 да 6.5 инчен телефон.Полначот nudi, побрзо полнење од повеќето безжични автомобил полнач месеци на пазарот.Тоа е брзо полначи функција со 10 W фиксна фреквенција.(Се препорачува да се користи КК 3.0 - Автомобил полнење за да се добие 7.5 w/10w брзо се наплаќа). 5. Табла и Воздухот се Пропустливи Телефон Држачот за Монтирање : Ова е во Споредба со шофершајбната или табла планината, воздухот се пропустливи планината е многу полесно за вас да стигнат до телефон, во автомобил, а предизвикува помалку забава за време на возењето.Нема потреба tools да се поправи.Оваа една, исто така може да се holded на табла. 6.Автомобилот безжичен полнач не само зафат вашиот телефон цврсто како на телефонот носителот но, исто така, може да се брза безжична полнење (КК 3.0 Автомобил Адаптер за полнење Вклучени) за i Phone 13/13 pro/ 12/ 12 Pro/ 12 Мини/ 12 Pro Max/ SE/ 11/ 11 Pro/ 11 Pro Max/ Xs Max/ XS/ XR/ X/ 8 P/ 8, Samsung S20/ S10/ S9/ S9+/ S8/ S7/ Note10/ Note9/ Note8/ Note7, Google NEXUS 4/ NEXUS 5/ NEXUS 6/ Пиксели 3/ Пиксели 4, LG V50/ V40/ V35/ V30/ V30+, NOKIA Lumia 930/ 929/ 928. Компатибилен со Сите Чи-От за паметни телефони.На табла.На воздухот се пропустливи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.