• Обновено
Чудовиште Канџи Ѕид Налепница На Ѕид Диви Животни Ѕид Налепница за домашно Милениче Продавница Спална соба Оркестарот Отстранлив Винил Mural dw 42x43cm

Чудовиште Канџи Ѕид Налепница На Ѕид Диви Животни Ѕид Налепница за домашно Милениче Продавница Спална соба

Оценката:
DEN 1034.40

Тековен
Во магацинот.

Квалитет на материјалот : на ѕидот налепници се направени од мат винил материјал, не-токсични и не-луто мирис, па може да ги користите за долго време безбедно; И лесно може да се откине хартија зад ѕидот налепница со рака.Широко се применува : ѕидот цитати налепници може да се примени за дома декорација на дневна соба, спална соба, купатило, кујна, ТВ позадина, или други различни прилики како што се училница, градинка, calligraphy соба, канцеларија, кафуле кој.Шик дизајн : ѕидот налепници со топли зборови може да донесе позитивна енергија во вашиот живот, кога ќе се разбудите секој ден и да погледнете, ќе биде полн со надеж и верувам дека тоа е уште еден убав ден кој секогаш ќе потсетува на себе си да уживате во животот.Безбедност за Семејствата : Изработени од еко-пријателски винил, мастила и лепило, содржат не-токсични и се мирис слободни, чување на вашите семејства далеку од хемикалии се штетни.Прекрасен DIY работа : игра ѕид налепници не само што може да светне вашата соба, но, исто така, ги охрабри имагинација, создавајќи жива атмосфера; Embellishing вашата околина со овие налепници ќе донесе пријатен момент за вас.Стил : modern Category : плочки, ѕидови, мебел налепници, кат налепници, прозорец stickers Pattern : Рамниот Ѕид Sticker Specification : еден package Model : Ѕид Sticker Scene : Wall Features : заштита на животната средина, водоотпорен Материјал.. : Винил ѕид sticker Category : ѕид, плочка, прозорец sticker100% сосема нов и висок quality Material : Винил ПВЦ ѕид sticker Easy за употреба : одберете ја мазна, чиста и сува површина.Излупете исклучите налепници, еден по еден.Место на лепило на рамна површина, без притискање нив, така што тоа може да се извади и repositioned.Ако ефектот е задоволителен, притиснете го меур нанадвор за да го донесе поблиску до површината.Decal е лесно да се отстрани, но не може да се користи/replacedhow да се користат : 1. Подготви свој ножици, ножеви и картички.2. Ставете трансфер филм на дизајнот.3. Гребење на картичката постојано да се избегне воздушни меурчиња.4. Стави дизајн и филмот на површината на екранот, а потоа внимателно се отстрани трансфер филм.

Параметри на производот

single package :
Model:
Wall Sticker
Scene:
Wall
Features:
environmental protection, waterproof...
Material:
Vinyl wall sticker
Category:
wall, tile, window sticker
100% brand new and high quality :
Material:
Vinyl PVC wall sticker
Easy to use:
choose a smooth, clean and dry surface.
Peel off the stickers one by one. Place the adhesive on a flat surface without pressing them so that it can be pulled out and repositioned. :
If the effect is satisfactory, press the bubble outward to bring it closer to the surface. :
The decal is easy to remove, but cannot be reused/replaced :
how to use:
1. Prepare your own scissors, knives and cards. :
2. Paste the transfer film onto the design. :
3. Scratch the card repeatedly to avoid air bubbles. :
4. Put the design and film on the surface of the display, and then carefully remove the transfer film. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.