• Обновено
icyzone Тренингот Т-Маица за Жените - Фитнес Салата Јога Работи Вежба Капа Ракави Блузи (Пакување од 2)

icyzone Тренингот Т-Маица за Жените - Фитнес Салата Јога Работи Вежба Капа Ракави Блузи (Пакување од 2)

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Увезени. √ Лесни, влага-wicking моќ ткаенина тренингот салата облека. √ Лажичка вратот дизајн. √ Мрежа отвори за лесни кул чувство. √ Здружени екипажот деколте бидете сигурни дека тоа е еластичен. √Идеален резервоарот за јога, вежби, фитнес, салон, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.icy Zone јога блузи, за жени ги комбинира модата, функционирањето и перформансите.Препорачуваме Панталони : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.