• Обновено
Energizer AAAA Четворни На E96 Батерии 12 Пакет

Energizer AAAA Четворни На E96 Батерии 12 Пакет

Оценката:
DEN 269.04

Тековен
Во магацинот.

Најголемиот Дел Од Пакување!!.Спецификации : -Светот 1 Нула Меркур C Алкална Батерија : Energizer е лидер во индустријата во дополнување на животот на луѓето одговорно До 10 години рок на траење -Цинк-Манган Диоксид (Zn/Mn O2) Без додадени од жива или кадмиум -рок на траење : 7 години, на 21°C-долготрајна енергија за постојана потрошувачка на енергија. -Класификација : Алкална.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.