• Обновено
APA Замена Текстура Црното Огледало Покрие Капа за 2007-2014 SILVERADO СИЕРА YUKON ТАХО ESCALADE Пикап Камион SUV 2 парчиња Пар Патници и Возачот Страни

APA Замена Текстура Црното Огледало Покрие Капа за 2007-2014 SILVERADO СИЕРА YUKON ТАХО ESCALADE Пикап Камион

Оценката:
DEN 517.68

Тековен
Во магацинот.

OE-да се спореди Текстура Црна ABS Пластика Горната Половина Капа и Маска , Пар вклучувајќи Патникот Право RH и Возачот Лево LH Страни.Одговара за 2014 2013 година 2012 2011 2010 2009 2008 2007 година (Ново Тело Стил) 14 13 12 11 10 09 08 07 Камион SUV вклучувајќи Silverado / Сиера / Suburan / Тахо / Лавина / Yukon / Yukon Denali / Yukon XL / Escalade ESV модели.Компатибилен со ОЕМ Броеви : 25788155 , 28788154. Гаранција : Една година ограничена гаранција против производителот дефект.Лесна Инсталација.Директна Замена.Ние ви препорачуваме инсталирањето да биде направено од страна на професионалци, како и објектот не ќе дојде со инструкции за инсталација и ние не нудиме никаква инсталација/отстранување проблеми отстранување проблеми за помош.Резервни Замена Огледало Капа и Маска , Горната Половина Дел Пар со Патнички Право RH и Возачот Лево LH Страни Текстура Црна Заврши Clip-за да го инсталирате Направен во Тајван Директна Замена Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Ние ви препорачуваме инсталирањето да биде направено од страна на професионалци, како и објектот не ќе дојде со инструкции за инсталација и ние не нудиме никаква инсталација/отстранување проблеми отстранување проблеми за помош.Одговара на ОЕМ Дел Броеви : 25788155 , 25788154 Одговара на Моделот и Година : 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 14 13 12 11 10 09 08 07 ПРИГРАДСКИ 1500 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 13 12 11 10 09 08 07 ЛАВИНА 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 13 12 11 10 09 08 07 SILVERADO 1500 2013 2012 2011 2010 2009 13 12 11 10 09 SILVERADO 1500 ХИБРИД 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 14 13 12 11 10 09 08 07 SILVERADO 2500 HD / 3500 HD 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 14 13 12 11 10 09 08 07 ТАХО 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 13 12 11 10 09 08 07 СИЕРА 1500 2013 2012 2011 2010 2009 13 12 11 10 09 СИЕРА 1500 ХИБРИД 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 14 13 12 11 10 09 08 07 СИЕРА 2500 HD / 3500 HD 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 14 13 12 11 10 09 08 07 YUKON / YUKON DENALI / YUKON XL 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 14 13 12 11 10 09 08 07 ESCALADE ESV.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.