• Обновено
Plyisty Преносни Формула За Млеко Во Прав Фармацевт Бебе Складирање Снек Бонбони Кутија Сад(Розова, Големи)

Plyisty Преносни Формула За Млеко Во Прав Фармацевт Бебе Складирање Снек Бонбони Кутија Сад(Розова, Големи)

Оценката:
DEN 234.96

Тековен
Во магацинот.

Млеко во прав scraper, погодно за мајките да се справат со количеството на млеко во прав на отворено.Слоевит дизајн со капак, моќен U-облик тока, добра запечатување, нема истекување и влага доказ.Може да се користат за складирање на млеко во прав, овошје, бонбони или други храна за бебиња.Направени од високо квалитетни PP материјал, кој е издржлив, безбеден и без мирис.Може да биде во фрижидер или на температура од микробранова, лесен за чистење.Ова млеко во прав фармацевт е направен од високо квалитетни PP материјал, кој е издржлив, безбеден и без мирис.Слоевит дизајн со капак, добра запечатување, лесно за чување во прав, не е лесно да излегуваат во јавноста.Мали димензии и лесен, удобен за носење.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетни PP материјал, кој е издржлив, безбеден и без мирис.2. Млеко во прав scraper, погодно за мајките да се справат со количеството на млеко во прав на отворено.3. Слоевит дизајн со капак, моќен U-облик тока, добра запечатување, нема истекување и влага доказ.4. Може да биде во фрижидер или на температура од микробранова, лесен за чистење.5. Може да се користат за складирање на млеко во прав, овошје, бонбони или други храна за бебиња.6. Мали димензии и лесен, удобен за носење.Спецификација : Предмет Тип : Млеко во Прав Dispenser Material : PPOptional Боја : Сина, Розова, Green Optional Големина : Мали Димензии, Големите Size Item Големина : 14 * 12 * 7cm / 5.5 * 4.7 * 2.8 инч( Големи Димензии ), 12 * 8.5 * 7cm / 4.7 * 3.3 * 2.8 инч( Мали Димензии )Пакет Тежина : Околу. 169g, 210g Пакет Листа : 1 * Млеко во Прав Dispenser Note : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.