• Обновено
Лико Лента, JUSTDOLIFE Природни Лико Лента Јаже Декоративни Подарок Завиткување Лента за Партија Свадба Подароци Виткањето

Лико Лента, JUSTDOLIFE Природни Лико Лента Јаже Декоративни Подарок Завиткување Лента за Партија Свадба Подароци

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Една Големина : Должина 95-120cm(37.4-47.24 во).Повеќенаменски : Тоа може да биде, исто така, се користи како додатен подарок кутии и кошеви, или во цветни аранжмани како лента, практични.Удобен : Можете да ја исечете ја во должина според вашата потреба, лесен за употреба.Материјал : Изработени од природни лико материјал, квалитетни и издржливи да ја користите.Примена : Погоден за подарок завиткување, занает проекти, DIY декорација, кутија за пакување, итн.Боја : Burlywood Material : Природни raffia Single Димензии : Должина 95-120cm(37.4-47.24 во)Големина 1 : 10 x Лико ribbon Size 2 : 50 x Лико ribbon Note : - Пакетот вклучува само лико панделки.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including10 x Лико лента.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.