• Обновено
Тајната Antiperspirant Deodorant за Жените, Unscented, Јасно Гел, Outlast Xtend, 2.6 Оз (Пакување од 6) (Пакување Може да се Разликува)

Тајната Antiperspirant Deodorant за Жените, Unscented, Јасно Гел, Outlast Xtend, 2.6 Оз (Пакување од 6) (Пакување

Оценката:
DEN 696.48

Тековен
Во магацинот.

Ќе добиете шест (6) 2.6 Оз Тајна Outlast Xtend, Unscented Жените е Јасно Гел Antiperspirant & Deodorant.Не трошете време да се грижиш за пот.Тајната Outlast Antiperspirant Deodorant е сите сила, без пот.Бидете смели!Имаат доверба дека Outlast се бори пот подобро од водечките невидливи цврсти.Добиете 48 часа заштита, што никогаш не запира и да добиете на вашиот ден.Јасно Гел оди на јасни за да нема бели траги.Unscented deodorant : заштита на Тајно без мирис.Пот е последното нешто што треба да бидат загрижени за.Земете еден грижите исклучување на вашиот плоча првото нешто наутро.Со неколку брзи swipes, ќе имаат доверба во текот на целиот ден.Тајната Outlast се бори пот подобро*, па ќе го добиете сите сила и без пот за 48 часа.Јасно Гел оди на јасни за да нема бели траги.Кога користите Тајна, што се добива мирот на ум дека вашиот deodorant ќе работат толку тешко како што го прават. *Vs.Водечките невидливи солидна Тајна Outlast Xtend Технологија нуди 48-часовен мирис заштита кој никогаш не запира!Можете да се чувствувате сигурни, без разлика на тоа што дневно може да се донесе, со Тајно Outlast Xtend долготраен мирис заштита во вашиот омилен мириси.Outlast е јасно гел оди на јасни за да нема бели траги.Значи, без оглед на она што е на вашиот to-do листа, Тајна Outlast ви помага да се направи тоа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.