• Обновено
200 Парчиња Транспарентен Помине Екранот Стапови, Помине Уметност Пракса Stiletto Помине Совети На Екранот Полски Одбор Екранот Посочи Совет Ноктите Боја На Екранот

200 Парчиња Транспарентен Помине Екранот Стапови, Помине Уметност Пракса Stiletto Помине Совети На Екранот

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Количина : 40 Парчиња По Собата, 5 Групи, 200 Парчиња Вкупно.Доаѓаат со Метален Прстен, ќе може да ја обои нив во прв план, а потоа лесно отворање на долга завртка и орев да се врзуваат.Материјал : Овие нокти екранот стапчиња се направени од високо квалитетни пластични и метални цврсти и издржливи, мазен и лесен за боење.Употреба : Совршен за нокти пракса, прикажување, лак за собирање и помине уметност декорација дизајн работа.Исто така погоден за професионална употреба или пракса дома.Секој Стап Големина : 12 х 1.0 cm / 4.7 x 0.39 инчен; Прстенот со дијаметар : 2.0 инч.Лесно да се примени и убаво да се одржи на боја.Тие се погодни за нокти салони, одличен за да го користите за сликарство и да се покаже клиенти различни помине уметност fesign, совршен избор за помине уметност display/обука.Feature200 Парчиња полски Екранот Пракса Стапови , Дојде со Метален Прстен, Полесно да се Организираат и да Носат полски Екранот Пракса Стапови и да Ги Направи Повеќе Лесен за Употреба и Чување.Овие помине уметност стапови совршен за нокти пракса,прикажување,лак за собирање и помине уметност декорација.Карактеристики : Материјал : Пластични, метални Боја : Transparent Quantity : 5 групи на 40 совети, 200 совети во total Each Стап Големина : 12 х 1.0 cm Package се Вклучени : 200pcs x Помине Екранот Стапчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.