• Обновено
Wnakeli 40X36cm Сиво-Црн Триаголник Ткаенина Двострано Чанта Памук и Лен Складирање Торба Мулти-Функција за Складирање Торба за Мали Живи суштества

Wnakeli 40X36cm Сиво-Црн Триаголник Ткаенина Двострано Чанта Памук и Лен Складирање Торба Мулти-Функција за

Оценката:
DEN 451.20

Тековен
Во магацинот.

✅Секојдневна употреба-нашите tote торба е погодна за многу цели.Можете да ги преземе нашата торби за плажа, оди на училиште, или да ги користите како намирници кеси, перење кеси, кеси и/или облека за складирање и кеси. ✅Пространа просторија погодна за предмети-нашите 40*36cm памук и лен tote торба ви дозволува да ги зачувувате поголеми предмети со собата.Нашите платно кеси се доволно големи за да ги задоволат секојдневните потреби-од пенкала, книги за кошули. ✅Цврсти и издржливи-ние ги користиме дебели високо-квалитетни материјали да се направи чанти.Секоја торба е изработени од памук и лен, така што нашите производи може веродостојно да издржат секојдневна употреба и се спротивстави на punctures и солзи. ✅Do it yourself-персонализирате вашата торба со забава двострано дизајн!На густа ткаенина од торбата е лесно да се печати или боја.Тоа е многу погоден за хостинг страни или како подароци за компанијата настани. ✅Удобно ракување-мека рачка овозможува да се носат предмети удобно, без да чувствува болки во рамената или дланки.Продавница на трговски објекти, спортски и земјоделски производи во секое време, насекаде!.Памук tote торба има долг појас, правоаголна рамка и голем капацитет, кој изгледа едноставно.Но, како и секој кој поседува еден (или три) ќе ви кажам, овие обичните кеси може да биде најмногу корисни и разноврсна складирање на торби што треба.Спортски, намирници, toiletries, книги или речиси било каков вид на предмети или додатоци-именуван како памук, чантата може да се врши.Но, наоѓање на сигурен tote торба може да биде голем предизвик, особено кога постојат толку многу опции на пазарот.Последното нешто што треба да направите кога шопинг е да се пробие на багаж. ✅Мултифункционален висок квалитет на платно торба, многу погоден за патување или семејна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.