• Обновено
Sandvik Coromant LF123H13-2525B-220BM Челик CoroCut 41641 месо тело Алатка за Лице Grooving Носителот, 0.51 Максимална Длабочина на Сечење (Пакување од 1)

Sandvik Coromant LF123H13-2525B-220BM Челик CoroCut 41641 месо тело Алатка за Лице Grooving Носителот, 0.51

Оценката:
DEN 4290.48

Тековен
Во магацинот.

Coro Cut 1-2 25 мм квадратни месо тело надворешни обработка-месо тело tools.Надворешна обработка-месо тело tools.Плоштад месо тело разделба grooving лице grooving носителот Coro Cut алатка држачот.Надворешни левата рака алатка OAL 5.906".Максимална сечење длабочина : 0.51. На прв избор систем за сите разделба, профилирање и grooving операции.Вметнете верзии Coro Cut 1-2 вметнете се достапни во ширини од 1.5 mm (.059") до 15 mm (.591").Coro Cut 2-edge за повеќето економски обработка.Coro Cut 1-edge верзија за сечење длабочините подлабоко од 50 mm (1.969").

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.