• Обновено
LED Рок Светла TSAUTO IP68 IP69K Водоотпорен Underbody Сјај Трага Екипаж Светилка КРИ Underglow Палубата Акцент Светлина(FBA Испорака) Индексирање Светилка за Внатрешни работи, Надво?

LED Рок Светла TSAUTO IP68 IP69K Водоотпорен Underbody Сјај Трага Екипаж Светилка КРИ Underglow Палубата Акцент

Оценката:
DEN 1559.76

Тековен
Во магацинот.

НАЈДОБРИ ОСВЕТЛЕНОСТ : 3 W Кри LED Рок Светла, 9 w по светлина.ГОЛЕМИНА Висина 1.6 инч.; Пред да се Врати 0.8 инч.; Ширина Помеѓу Завртка Дупки : 2 инчи.НЕПОБЕДЛИВА ПЕРФОРМАНСИ : IP69 K и Рејтинг на IP68, 100% Водоотпорни, Тешки-Должност Алуминиумски Домување, Силна леќа и нема да се укинат.ГОЛЕМА ПРАВ : оценка Dupont Сликарство, што се користи за 5 години НЕМА боја исчезнува.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : една единица ПРЕДВОДЕНА Рок Светлина, Монтажа Гумена База, од не ' Рѓосувачки Челик Hardwares.24 часа Сервис и 1 Година Гаранција Гаранција.Спецификација : Влезен Напон : 9 - 24 V DC LED чип : КРИ 3 W LED Моќ : 9 W по светлосен Зрак Шема : Сцена зрак, 120 степен Леќа : GE Lexan, 300 пати посилен од стакло Водоотпорен Стапка : IP68 & IP69 K Пакет се Вклучени : 1 единица ПРЕДВОДЕНА Рок Светлина Монтажа Гума База од не ' Рѓосувачки Челик Hardwares.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.