• Обновено
50Pcs Нокти Датотеки - 180/240 Ронки Помине Уметност Визуелниот Датотеки Двојно Двострано Нокти Датотеки Професионални Emery Одбори Помине Нега на Нокти Датотеки Педикир ?

50Pcs Нокти Датотеки - 180/240 Ронки Помине Уметност Визуелниот Датотеки Двојно Двострано Нокти Датотеки Професионални

Оценката:
DEN 424.56

Тековен
Во магацинот.

ДВОСТРАНО ДИЗАЈН - 180/240 Ронки sandpaper датотека, sandpaper површина, пена вториот слој, пластични средниот слој, hemispherical и двострано дизајн, цврсти и издржливи, ноктите датотеката нема да се наведнуваат, обезбедување удобно помине уметност искуство.ОДЛИЧНА ПОМИНЕ АЛАТКА - двострано нокти датотека се користи за кастрење или стил на доградба на акрилни нокти.Тоа е исто така погоден за отстранување на лак од нокти.Можете да ги видите во сила веднаш со примена на светлина притисок.ИЗДРЖЛИВИ И ПЕРАТ - блискиот пластична подлога се многу издржливи, водоотпорен и перат, брзо и лесно да се чисти, и пена слој е силен, но флексибилен, што помага да се спречи ноктите од стануваат премногу груб.ДВЕ ИЗБОРИ НА КРУПЕН ПЕСОК - 180 крупен песок е многу погодна за вештачки нокти, и нозете, и многу погоден за нокти стил. 240 ронки е многу погодна за природните нокти, правење на ноктите мазна, 50 нокти датотеки се на располагање, која може целосно да ги исполни вашите нокти потреби.Од СУШТИНСКО значење ЗА СЕКОЈДНЕВНА ПОМИНЕ НЕГА - двострано emery одбор е основна алатка за секојдневна помине грижа, нокти и педикир.Тоа е погоден за на доградба на акрилни, природни и лажни нокти, и е погоден за нокти салони или домашна употреба.Функција : 1. 180/240 Ронки нокти датотека со sandpaper површина, пена вториот слој, пластични средниот слој, domed и двострано дизајн, цврсти и трајни производи за удобен помине уметност искуство. 2. 180 Ронки одлична за вештачки нокти и ноктите, совршен за нокти стил. 240 Ронки одлична за природните нокти, без нокти. 3. Средината пластична подлога се многу издржливи, водоотпорен и перат, и пена слој е цврста но флексибилни за да се помогне во спречување на ноктите од добивање премногу груб. 4. Одлична помине tools да се намали или стил на доградба на акрилни нокти.Исто така, совршен за отстранување на ноктите гел од ноктите, вие само треба да се применуваат мал притисок, можете да ги погледнете резултатите веднаш, и нокти датотека нема да се наведнуваат. 5. Основна алатка за секојдневна помине грижа, маникир и педикир, погоден за на доградба на акрилни, природни и лажни нокти, погоден за нокти салони или домашна употреба, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Нокти Датотеки Материјал : Песок Плоча Количина : 50pcs Големина : Прибл. 17.5 x 1.8 cm / 6.9 x 0.7 во Пакет Листата : 50 x Нокти Датотеки .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.