• Обновено
TowelSelections Мажите Заврши Памук Прилагодливи Velour Туш & Бања Тело прикривање на Облека

TowelSelections Мажите Заврши Памук Прилагодливи Velour Туш & Бања Тело прикривање на Облека

Оценката:
DEN 478.80

Тековен
Во магацинот.

Тери.Машина За Миење.МАЖИТЕ ТУШ ЗАВРШИ - Тери velour туш и када заврши за мажи.Тери платно за внатрешни работи, и velour надворешен туш заврши е дизајниран за удобност и absorbency.Тоа е двојно stitched за издржливост.Оваа мажите тери velour крпа и завиткајте има кука и јамка затворање така може да се стави тоа на брз.Тоа е прилагодливи за различни половината големини, и има лесен пред џеб да се за вашата рака или лична нега предмети.Оваа туш заврши прави подготвува во удобноста нормален дел од вашиот ден.СОВРШЕН ПОДАРОК - Туш и када тело заврши е совршен подарок за вашите најблиски.Ова се заврши може да се користи за бања, бања, туш и базен.Карактеристики предниот џеб и да кука и јамка fastener затворање.На коленото должина дизајн обезбедува доволно покриеност, без да се рестриктивни.Тоа е, исто така, целосно машина перат, па можете да ги задржите свежи и спремни секој ден.Тери платно за внатрешни работи и velour надворешноста ќе whisk вода подалеку од вашата кожа, па можете да се исуши надвор побрзо.ОДЛИЧНО ЗА БАЊА И СПА - Кога ќе излезе од туш или базен, заслужуваат да заврши себе си во удобноста.Оваа мажите туш заврши е направен од lush тери velour.Дизајниран да заврши удобно околу половината, овој туш заврши е многу абсорбента и мека на допир.Можете да останете покриени и удобно како што се избричат, чешел косата, како и изберете ја вашата облека за денот.Таа доаѓа во неколку различни бои, па можете да ги собереш една за дома, на базен и теретана.НАПРАВЕН ВО ТУРЦИЈА - Мажите бања заврши е направен од 100% турски Памук.Измијте и исушете со кука и јамка сврзувачки елементи затворени.Машина мие, се мијат со топла вода.Собори сува ниска топлина.ДОВЕРБА ВО ТЕКСТИЛ - Ние веруваме во нашите производи.Нашите производи се тестирани за штетни материи според Oeko-Tex Стандард 100. Без оглед на вашата возраст можете да добиете многу од туш заврши и ние може да ви помогне да ја пронајдете вистинската големина и стил. 100% Турски Памук.Тери velour тело заврши за мажи.Тери крпа за внатрешни работи.Velour надворешноста.Абсорбента, меки и удобни.Преден џеб.Прилагодливи кука и јамка fastener затворање за различни половината големини.Машина перат.Направен во Турција.Измијте и исушете кука и јамка сврзувачки елементи затворени.Измијте туш заврши одделно од облека.Избегнувајте користење на кајгана, ткаенина softeners и фен листови.Кајгана се распаѓа на памучни влакна.Softeners намали absorbency.Додавање 1/2 чаша бело дестилирана оцет за да ја исплакнете со вода ќе се отстрани било детергент start-up и lint.Ако видите влечат јамка на вашиот, ве молиме да се намали влечат јамка со еден пар ножици.Ова нема штета на објектот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.