• Обновено
TinboBeauty Професионални Ноктот Clippers за Дебели или Ingrown Ноктите, Ingrown Ноктот Алатка со Подолг и Гумена Рачка за Мажи и Постари лица

TinboBeauty Професионални Ноктот Clippers за Дебели или Ingrown Ноктите, Ingrown Ноктот Алатка со Подолг и

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

【Надгради Ноктот Clipper】Професионални ноктот clippers се направени на премија одделение од нерѓосувачки челик. 25 степен криви сечилото дизајн може да длабоко во ingrown ноктот да се намали лесно. 【Нагло и Моќно】Остар, моќни и ќе отвори навистина широк.Убаво ноктот clippers добро за дебела, силен, јак или ingrown ноктите, посебно за сопруг, татко, пензионери, исто така, може да се користи за домашни миленици, како и. 【Подолго и Гумена Рачка】Ергономски дизајн работи добро во својата рака, и Гума, за Покривање Справи, не се лизга надвор од рака. 【Двојно Извори】Двојно извори за долготрајна употреба, и го прави сечење на ноктите лесно и безбедно. 【Podiatrist Ноктот Clippers】Podiatrist препорачуваме ingrown ноктите nippers.По употреба, дозволете му на вашиот ноктите назад до убава.овие ноктот clippers се направени на премија одделение од нерѓосувачки челик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.