• Обновено
RTYUBV Нокти Датотеки,да го Помине Уметност Тенок Пескарење Датотека Баферот за Нокти Салон УВ Гел Полирач Алатка за Домашна Употреба Салон

RTYUBV Нокти Датотеки,да го Помине Уметност Тенок Пескарење Датотека Баферот за Нокти Салон УВ Гел Полирач

Оценката:
DEN 147.84

Тековен
Во магацинот.

Од суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти постапки.Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти помине екстензии итн.Совршен за прст за нега на дрво и салон употреба,Професионални дрво Sandpaper Нокти Датотека.Материјал : Sandpaper+Дрво,Големина(Dxšxv) : 17.8x2x0.13cm/7x0.78x0.05"(приближно).Примена во Салони и во Домашни : Teenitor помине бафер влошки се одлични за сите ваши поднесување потреби, Нокти, Хоби и Занаети.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Професионални дрво Sandpaper Нокти Датотека од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти помине екстензии итн.Совршен за прст за нега на дрво и салон за користење Материјал : Sandpaper+Дрво Големина(Dxšxv) : 17.8x2x0.13cm/7x0.78x0.05"(приближно) Боја : Случајни боја(Ако сте се купи на повеќе од еден, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.) Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Нокти датотека(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.