• Обновено
Проектор Екран, Филм Екран, Пренослив Проектор Екран, Отворено Проектор Екран, 100-инчен Отворен и Затворен Проекција на Екранот, Виткање Преносни Филм Екранот

Проектор Екран, Филм Екран, Пренослив Проектор Екран, Отворено Проектор Екран, 100-инчен Отворен и Затворен

Оценката:
DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

[Пати-во Можност Проектор Екран] проекторот екранот ќе не навремено кога свитканите / срамнети со земја, што значи дека може да се свитка екран во мали димензии, а потоа ставете го во ранец или куфер или фрли во фиока до треба повторно. [Лесно Да се Инсталира Проекција на Екранот] Тоа може да биде лесно да се залепи за ѕид / таванот од страна на куки , загради , двострано лента .Екранот себе тежи само за 0,6 kg / 1.3 кг.Вие не треба да се грижите за да се биде со прекумерна тежина на сите.Тоа е лесен и едноставен за инсталација, така што ќе може да се прошири на екранот и инсталирате тоа во минути. [Screen] Ултра-бела и светла 100-инчен лцд проектор екран, поддршка за 3 D, high-definition филмови, висока боја рефлексија.Поддржува добивка од 1.2. И тоа може да се мијат со вода, но ве молиме чувајте го сув. [Супер Меки Материјали проекција на екранот] екранот себе е направен од мек материјал.Можете да го капакот или crumple тоа без да остават било набори.Дури и ако се откажете или да се притисне за долго време и се остава видливи брчки, не грижете се, вие само треба да се исправи на екранот и набори ќе исчезне природно. [Проекција на Екранот] проекторот екран е одличен избор за домашно кино филмови, училница обука, конференциска сала презентации, јавни прикажува, итн.Таа е погодна за внатрешна и надворешна проекција со семејството и пријателите, тоа ќе ви донесе многу забава и погодност.Голем лцд проектор екран носи неверојатна гледање искуство и го прикажува секој детал!Со овој 4 K HD проекторот екранот, од вас ќе уживаат во живописни и светли слики поради 100% репродукција на боите.Проекција на екранот може совршено да се врати сите детали на проектор, компјутер или мобилен телефон, вклучувајќи ги и боја и содржина.Овој пренослив филм екранот е лесно да се инсталира!Едноставно исправи на проектор на екранот и да се обеси на таванот или залепете го на ѕидот, така што ќе може да се соберат мобилни дома театар за само неколку минути!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.