• Обновено
Kiehl е Извонредно Ефикасен Anti-Perspirant & Deodorant Крем 75ml/2.5 oz

Kiehl е Извонредно Ефикасен Anti-Perspirant & Deodorant Крем 75ml/2.5 oz

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Unscented.Antiperspirant и deodorant крем.Погоден за чувствителна кожа.Содржи портокал, лимон и ленено екстракти.Не се тестирани на животни.Нашата единствена подготовка е unscented, исклучително нежна, но ефикасна anti-perspirant и deodorant крем нуди уникатна нега на кожата бенефиции.Ја остава кожата со чувство мека, soothed и условени со 24-часовна заштита од пот и мирис.Го намалува underarm потење, користење напредни микро-големина сушење молекули за чиста апсорпција без остатоци.Преку нашите навистина уникатна мешавина на состојки, underarm коса ќе се чувствуваат помек, што резултира во неспокојот избричат искуство.НАСОКА ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Користење на нашиот единствен, ергономски апликатори, нанесете мала количина на крем директно на исчистен underarm област само, покривање рамномерно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.