• Обновено
Пакување од 2 Ѕид Монтирани Двојно Крпа Кука за Бања Туш Кујна, Брусен Никел Нерѓосувачки Челик SUS304 Грб Закачалка Бања Облека Куките

Пакување од 2 Ѕид Монтирани Двојно Крпа Кука за Бања Туш Кујна, Брусен Никел Нерѓосувачки Челик SUS304 Грб

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Конструирани од премија одделение SUS304 (18 / 8) не 'рѓосувачки челик за издржливост и сигурност, изграден со брусен никел заврши спротивстави на корозија и' рѓа.МУЛТИ-ЦЕЛ : рогот како двоен куки монтирани во студ е најдобар избор, ако е можно.Уникатен дизајн и продолжен 3.35 "(8.5 cm) од ѕид обезбедува удобен виси складирање.Совршен за да се одржи облека, крпи, и други бања предмети, палта, кеси, копчиња, чадор, или кујнски предмети.Две заврши options (Бранеа Никел & Мат Црна боја) се достапни да одговараат на други бања тела.Уникатен дизајн и продолжен 3.35 "(8.5 cm) од ѕид обезбедува удобен виси складирање.Совршен за да се одржи облека, крпи, и други бања предмети, палта, кеси, копчиња, чадор, или кујнски предмети..Две заврши options (Бранеа Никел & Мат Црна боја) се достапни да одговараат на други бања тела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.