• Обновено
Hootek Трајни MP3 Плеер Случај, 2Pack Преносни Clamshell Слушалки Капак, за Носител со Метал Carabiner Клип за MP3 Плеери, USB Кабел, Слушалки, Мемориски Картички, У Диск, Филтер Леќа, Ко

Hootek Трајни MP3 Плеер Случај, 2Pack Преносни Clamshell Слушалки Капак, за Носител со Метал Carabiner Клип

Оценката:
DEN 184.56

Тековен
Во магацинот.

【Широка Примена】На earbud случаи се доволно добри за да се задржи вашата мали додатоци безбедно како што полначи, mp3 плеери, слушалки, earbuds, полнење кабел, Bluetooth earbuds, мемориски картички, У диск, филтер леќа, копчиња, адаптери, монети, paperclips, кршливи предмети дури и е добро решение, како итен случај комплет за шиење. 【Висока Заштита】 Добро направен на хард ЕВА материјал се со мазна патент затворање и меки кадифени крпа поставата како и мала мрежа внатре во џеб која може да обезбеди добра организација за вашите мали нешта без гребење и паѓање. 【Внатрешни Заштита】 Внатрешни работи (secure-одговара еластична рака и решетката пребивање држи вашиот уред во место и помага во намалување на влијанието на удари и капки.Dual бафер слој и меки кадифени крпа наредени внатрешни работи за да ја заштитите вашата мали нешта од гребење и оштетување. 【Лесно Носење】Овој пренослив сметководствена случај е мал и лесен, доаѓа со carabiners за прикачување на вашата ранци или кеси, лесен за носење, практично и корисно.кој може да им овозможи на овој тежок случај за лесно да се вклопи во било која ранец или briefcase. 【Производ Гаранцијата】Ние обезбеди 30 ден парите назад и 12-месечен кавга-бесплатно гаранција, Ако за било која причина не сте задоволни со вашиот нов производ, само ги споделите со нас и ние и ветуваме да се направи тоа право.Боја : Сина.

Параметри на производот

features EVA materials :
External dimensions:
4.6l x 2.6w x 1.5h.
Interior dimensions:
3.9l x 2w x 1.2h
Color:
Blue
weight-50g :
Package Included:
2 x Blue Hard EVA Carrying Cases :
2 x Metal carabiner clip :
Hootek 12-month hassle-free warranty with considerate customer service, 24 hours prompt reply. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.