• Обновено
Издржливи MP3 Плеер Случај, Hootek USB Флеш Диск Случај Торба Паричник, 2Pack ЕВА Shockproof Тешко Сметководствена Патување Случај Торба SD Мемориски Картички Кабел Организаторо

Издржливи MP3 Плеер Случај, Hootek USB Флеш Диск Случај Торба Паричник, 2Pack ЕВА Shockproof Тешко Сметководствена

Оценката:
DEN 184.56

Тековен
Во магацинот.

【Разноврсна Складирање Функција】На earbud случаи се доволно добри за да се задржи вашата мали додатоци безбедно како што се mp3 плеери, полначи, i Pod Nano, i Pod Shuffle, USB кабел, слушалки, мемориски картички, У диск, филтер леќа, копчиња, адаптери, монети, paperclips. 【Високо Квалитетен Материјал】ЕВА материјал во комбинација со најлон случај надворешноста зајакнува затворање, нудејќи им на сите круг на заштита од надвор штета како испакнатини, ситни капки, влажност, прашина итн. 【Внатрешни Заштита】 Внатрешни работи (secure-одговара еластична рака и решетката пребивање држи вашиот уред во место и помага во намалување на влијанието на удари и капки.Dual бафер слој и меки кадифени крпа наредени внатрешни работи за да ја заштитите вашата мали нешта од гребење и оштетување. 【Трајни и Преносни】правоаголникот слушалка случај избраниот материјал направи тоа трајни.Опремени со метални carabiner клип за прикачување на вашиот џеб, патна торба, cinch вреќа, спортска торба, компјутерски торба, појас циклуси, лесно да се носат. (item димензии : 4. 6"l x 2.6"w x 1.5"h, во : 3.9"l x 2"w x 1"h). 【Производ Гаранцијата】Ние обезбеди 30 ден парите назад и 12-месечен кавга-бесплатно гаранција, Ако за било која причина не сте задоволни со вашиот нов производ, само ги споделите со нас и ние и ветуваме да се направи тоа право.Боја : Црна.

Параметри на производот

features EVA materials :
External dimensions:
4.6l x 2.6w x 1.5h.
Interior dimensions:
3.9l x 2w x 1.2h
Color:
Black
weight-50g :
Package Included:
2 x Black case :
2 x Metal carabiner clip :
Hootek 12-month hassle-free warranty with considerate customer service, 24 hours prompt reply. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.