• Обновено
Младата Шетач Играчка, Pram Виси Rattles Спирала Шетач столче Играчка, Бебе Креветчето Кревет Штракаат Бел Животинско Виси Полнети Спирала Кадифен Играчки Шетач и Патув

Младата Шетач Играчка, Pram Виси Rattles Спирала Шетач столче Играчка, Бебе Креветчето Кревет Штракаат Бел

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал безбедноста : бебето правец на свири pendant е направен од високо-квалитет на кадифен материјал, кој е мека, безбедно, не-токсични, не-флуоресцентни, и исполнет со мека PP памук, кој е многу пријателски за babys деликатна кожа.Употреба : висат на бебешките колички, јасли, Pram, Кревет, Автомобил итн.Тоа може да се игра на музика кога ќе се притисне на топката.Развивање на babys емоции, визија, алчни,тактилни сетила и рака - око координација природно.Лесно да се откажам : ветрот свири pendant играчка користи ликвидација дизајн на суспензија.Можете лесно да се откажам ова бебе играчка на шетач, креветчето, менување на маса или столче.Добар подарок : Овој исклучителен бебешка pendant играчка е идеална новороденче подарок, соодветен за бебиња од 0-3 месеци 3-6 месеци, и 6-12 месеци.Опис : Материјал : Plush Model : Слон/Свиња/Зајакот/Bear Color : Сива/Розова/Зелена/Blue Length : 40cm(Природни рашири)Тежина : 140g Packing листата : 1x Бебе Pram Играчка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.