• Обновено
Проектор Екран 3.0 Здобијат со Проекција на Екранот 0 Браздата 100inch Анти-Светло Слој Dualpurpose Отворено Филм Екран Свитлива Пренослив Проектор Екрани 4K 3D Перат 16:9 HAITUO (100

Проектор Екран 3.0 Здобијат со Проекција на Екранот 0 Браздата 100inch Анти-Светло Слој Dualpurpose Отворено

Оценката:
DEN 897.60

Тековен
Во магацинот.

Две различни страни за да ги задоволат вашите различни потреби. 【Апликација】видео проектор екран не е само погодна за внатрешна,како што се систем за домашно кино, филм,образование,презентации,предавања,канцеларии,училница или игри,итн.Вкупно Собрани Големина : 48.3-инчен W Прикажување на Големината,16 : 9 HD Формат Aspect Ratio.Може да се земе овој екран погодно каде и да одите. 【Апликација】видео проектор екран не е само погодна зазатворен,како што се систем за домашно кино, филм,образование,презентации,предавања,канцеларии,училница или игри,итн.8-инчен H x 86.1 се Добие материјал со 160°агол на гледање,се препорачува за употреба кога има многу луѓе.5-инчен H x 84. 【Параметар】Овој филм екранот е 2.За бела страна : На агол на гледање е 160°. 【Погодност】Овој екран за проектор е свитлива,преносни,лесно за чување,машина перат,ironable,лесно да се чисти од брише,и се едноставни за инсталација од страна на едно лице.Ќе добиете солидна услуга,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.【Услуга】Доаѓа со едно 100 инчен лцд проектор екран.11 фунти,100-инчен Дијагонала,46.Ние обезбедуваме 30-ден наплата&размена на услуга. 【Параметар】Овој филм екранот е 2. 【Погодност】Овој екран за проектор е свитлива,преносни,лесно за чување,машина перат,ironable,лесно да се чисти од брише,и се едноставни за инсталација од страна на едно лице.Тоа е добар избор за тоа дали да ја користите оваа екран затворен или отворен. За сива страна : во Зависност од квалитетот на амбиентниот светлина и проектор,на агол на гледање е помеѓу 30°и 90°,ве молиме обратете се на користење на прирачникот за детали.0 Здобијат со екран】Ова е нов тип на амбиентална светлина се одбива еластичен материјал, произведени со најнова технологија.На задната страна на ова отворено проектор екранот е 1. 【"0" Браздата】На браздата на овој филмски проектор екран може да се отстранат со перење или пеглање,и тоа исто така може да се протегала додека виси., но исто така и за надворешна употреба и дворот филм ноќ и сл.3-инчен W Прикажување на Големината,16 : 9 HD Формат Aspect Ratio.Тоа е доволно дебел,ќе не пренесува светлината.Нема потреба да се грижите за набори и прашина.На задната страна од овој затворен проектор екранот е поддршка HD,3 D,4 K,8 K од 1,1 се Здобијат со еластичен материјал со 160°агол на гледање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.